MÖBLER / Bord / Soffbord 16347122

nr 1634 7122

Soffbord

Svante Skogh, Förenades möbler, Lindköping, Swedish modern, 1940-tal, brickmärkt, mahogny, kannelerade ben, sarg med reliefdekor, Diameter: 90 cm. Höjd: 63 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 19:31:27