MÖBLER / Bord / Soffbord 16347122
nr 1634 7122
Soffbord
Svante Skogh, Förenades möbler, Lindköping, Swedish modern, 1940-tal, brickmärkt, mahogny, kannelerade ben, sarg med reliefdekor, Diameter: 90 cm. Höjd: 63 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:31:27
400 kr